Opis stanowiska:
• Współpraca z firmami wykonawczymi od stworzenia oferty, poprzez realizację zamówień,
do zakończenia projektu,
• Utrzymywanie i dbanie o relacje z klientami,
• Współpraca z zespołem sprzedażowym, produkcyjnym i logistycznym,
• Analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, energetyka),
• Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
• Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Postawa „can do!"
• Komunikatywność, kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy:
• Stanowisko pełne wyzwań,
• Inspiracje do ciągłego rozwoju,
• Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• Ciągłe podnoszenie kompetencji,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,
• Liczne szkolenia i udział w projektach,
• Niezbędne wyposażenie do realizacji powierzonych zadań.