Opis stanowiska:
- przygotowanie propozycji lokalnych działań promocyjnych na rynkach wschodnich we współpracy z dealerami
- kreowanie i realizacja projektów marketingowych w celu bezpośredniego wsparcia procesów sprzedaży
- koordynacja procesu kreacji, produkcji, dystrybucji i montażu materiałów marketingowych / POS
- poszukiwanie inspiracji i trendów na rynkach
- spotkania z dealerami na poszczególnych rynkach, analiza potrzeb marketingowych
- przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji promocyjnych
- badania i analizy rynku i sprzedaży
- monitoring działań konkurencji
- ścisła współpraca z działem eksportu i marketingu
- MIEJSCE PRACY : POLSKA + ZAGRANICA

Numer referencyjny GDY/025/2015

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia w Działach Trade Marketingu, Marketingu lub agencjach BTL
- znajomość i doświadczenie w planowaniu i organizowaniu promocji handlowych
- biegła znajomość rosyjskiego (Native Speaker)
- znajomość j. angielskiego mile widziana
- wyższe wykształcenie
- rozwinięte zdolności analityczne
- zdolności interpersonalne
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- pracę przy ciekawych i ambitnych projektach
- pracę w młodym i zgranym zespole
- stabilność zatrudnienia
- samodzielne stanowisko dające duże możliwości samorealizacji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w ciągu 14 dni na adres e-mail: marketing@flowair.pl
Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli odnośnie przetwarzania danych osobowych.