Opis stanowiska:
• Doradztwo techniczne dla klientów Firmy.
• Aktywne monitorowanie i analiza działań konkurencji.
• Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów.
• Pozyskiwanie zamówień i nadzór nad ich realizacją.
• Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami.
• Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach.
• Prowadzenie szkoleń dla architektów, biur projektowych oraz pracowników firm wykonawczych, hurtowni materiałów budowlanych z wiedzy o produktach i ich zastosowaniu – poziom standardowy.
• Współpraca z dystrybutorami, wykonawcami i projektantami

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne,
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe – wentylacja.
• Znajomość języka angielskiego.
• Znajomość pakietu MS Office a w szczególności Excel.
• Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów.
• Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów.
• Umiejętności analityczne

Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
• Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku