Opis stanowiska:
* aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów
* sprzedaż produktów i usług
* prowadzenie negocjacji handlowych
* przygotowywanie ofert handlowych
* dbanie o rozwój i dobry wizerunek firmy
* ścisła współpraca z kierownictwem
* budowanie relacji z klientami

Wymagania:
* min. 1 rok doświadczenia w branży HVAC-Sanitarnej
* umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych
* dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
* dobra znajomość programu, Norma Pro, Pakiet Office
* dobra znajomość lokalnego rynku
* minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
* czynne Prawo jazdy kat. B
* gotowość do częstych podróży służbowych
* praca w biurze oraz na terenie całego kraju
* zaangażowanie oraz determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy:
* możliwość awansu
* zdobywanie doświadczenia
* pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@klimanet.pl z dopiskiem Specjalista ds Techniczno-Handlowych w branży HVAC.