265
226
269

Specjalista ds. Techniczno - Handlowych

Clima Gold

Rumia, Pomorskie

Ważna do: 14.03.2018 13:53

Opis stanowiska

• wsparcie przedstawicieli regionalnych w procesie przygotowywania ofert handlowych i technicznych dla Klientów
• udział w projektach innowacyjnych
• przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

• ukończone studia wyższe techniczne (inżynieria środowiska lub mechanika i budowa maszyn), ewentualnie studia zaoczne w trakcie
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość podstaw wentylacji, klimatyzacji i rynku HVAC
• znajomość pakietu MS Office i programu AutoCad
• znajomość języka angielskiego lub innego
• umiejętności analityczne
• systematyczność, dokładność
• dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
• samodyscyplina w realizacji założonych celów

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: praca@climagold.com.

501939638