Opis stanowiska:
Kogo poszukujemy ?

Osób nie bojących się wyzwań, otwartych na nowe doświadczenia, pracowitych, uczciwych, bardzo dobrze zorganizowanych i podchodzących do życia z entuzjazmem. Bez tego każdy dzień pracy traci na efektywności.
Cenimy sobie dobrą atmosferę, bowiem zadowolenie i bardzo dobre relacje naszych pracowników przekładają się na sukces naszej firmy.

Prosimy uważnie zapoznać się z treścią głoszenia w szczególności w części dotyczącej wymagań.

W przypadku zainteresowania z naszej strony skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Prosimy o przesyłanie pełnej wersji życiorysu ze zdjęciem i umieszczeniu klauzuli: "Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji."

Miejsce pracy:
•BTH Mokotów, Warszawa

Wymiar czasu pracy:
•pełny etat

•bieżąca obsługa klientów i realizacja zamówień
•sporządzanie ofert oraz doradztwo techniczne i produktowe
•utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
•aktywne budowanie bazy kontrahentów oraz wkład w tworzenie wizerunku firmy
•analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych
•realizacja planów sprzedażowych
•promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
•wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne (wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo)
•doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
•znajomość asortymentu i rynku sprzedaży branży VAC (wentylacja/klimatyzacja/chłodnictwo),
•dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów magazynowo-sprzedażowych
•zdolności negocjacyjne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, kreatywność, samodzielność,
•wysoka kultura osobista oraz przedsiębiorczość,
•znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym
•doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•stałą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
•atrakcyjny system wynagrodzeń, premie uzależnione od osiąganych wyników,
•niezbędne narzędzia i materiały handlowe i reklamowe,
•kursy i szkolenia podnoszące posiadane kwalifikacje