Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa klientów,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• przygotowanie ofert handlowych,
• spotkania handlowe,
• realizacja zamówień,
• negocjacje cen i warunków handlowych,
• doradztwo techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji,
• prezentacja oferty firmy.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska,
• doświadczenie w branży wentylacyjnej,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
• umiejętność obsługi komputera (MS Office),
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki pracy i płacy,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• duże możliwości rozwoju,
• szkolenia.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny, z zaznaczeniem stanowiska na jakie jest składana aplikacja, na adres:
rekrutacja@centrumklima.pl lub fax. (22) 250-50-13

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.