Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowa spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. W związku z rozwojem spółki poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds Serwisu
(miejsce pracy: woj. Śląskie)

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie czynności serwisowych instalacji chłodnictwa komercyjnego oraz urządzeń klimatyzacyjnych, głównie na obiektach sklepów wielko powierzchniowych regionie woj. Śląskiego i województw sąsiadujących.
- Prowadzenie przeglądów okresowych i konserwacji oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie instalacji u klientów.
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie, mile widziane z zakresu chłodnictwa, elektryki lub pokrewne.
- Dyspozycyjność.
- Prawo jazdy kat. B.
- Doświadczenie w serwisie instalacji HVAC, mile widziana znajomość instalacji chłodnictwa komercyjnego.
- Uprawnienia do pracy na wysokościach.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
- Pakiet szkoleń technicznych i wdrożeniowych.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: rekrutacja@dth-selection.pl z dopiskiem "Specjalista ds Serwisu".