Opis stanowiska:
• Realizacja obowiązków formalno-prawnych wynikających z wymagań ustawy F-gazowej
• Tworzenie bazy danych urządzeń chłodniczych zawierających gazy fluorowane
• Kontrola jakości i terminowości wykonanych przeglądów przez firmy serwisowe
• Dbanie o proekologiczna politykę firmy
• Okresowe raportowanie wyników pracy

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów¬, preferowane kierunki: ochrona środowiska, inżynieria środowiska
• dyspozycyjność
• zaangażowanie
• predyspozycje do pracy zespołowej
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• biegła znajomość pakietu MS OFFICE
• prawo jazdy
• znajomość języka angielskiego
• podstawowa wiedza na temat czynników chłodniczych
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska, a w szczególności ustawy o substancjach kontrolowanych i gazach fluorowanych (Ustawa F-Gazowa)

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• szkolenia
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV na poniższy adres e-mail:
rekrutacja@narspolska.com