Opis stanowiska:
bieżąca obsługa istniejących klientów,
odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu fakturowania,
gwarancja szybkiej i sprawnej realizacji zamówień, nadzór nad ich realizacją,
odpowiedzialność za prawidłowy proces wystawiania dokumentów gwarancyjnych,
nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów zamówień zewnętrznych,
odpowiedzialność za właściwe prowadzenie i archiwizację dokumentacji związanej z gwarancjami,
czynny udział w planowaniu w planowaniu zaopatrzenia w surowce, materiały produkcyjne i wyroby gotowe,
czynny udział w planowaniu działań handlowych działu Systemów Dachowych i Elewacyjnych,
udział w tworzeniu promocji rabatowo-cenowych,
udzielanie informacji dotyczących oferty Lindab,
wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:
min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym, specjalistycznym stanowisku związanym ze sprzedażą,
znajomość rynku budowlanego, zwłaszcza pokryć dachowych, systemów rynnowych i bram przemysłowych mile widziana,
wykształcenie wyższe/średnie, specjalność budownictwo, ekonomia, logistyka, zarządzanie,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint, Word),
duża samodzielność i nastawienie na osiąganie wyników,
umiejętności negocjacyjne,
umiejętność pracy w zespole i mobilizacji do wykonania określonych zadań,
umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy,
dodatkowe benefity - pakiet opieki medycznej, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: praca@lindab.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"