Opis stanowiska:
-praca stacjonarna w Pietrzykowicach k/Wrocławia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00
-obsługa firm instalacyjnych zajmujących się montażem klimatyzacji oraz magazynu z klimatyzatorami.

Zakres obowiązków:

-sporządzenie wycen dla klientów na urządzenia klimatyzacyjne
-przyjmowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych
-wydawanie, przyjmowanie i wysyłanie towaru, opieka nad magazynem
-doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń klimatyzacyjnych
-pozyskiwanie telefoniczne/mailowe/wysyłkami pocztowymi nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami

Wymagania:
-wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
-łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
-samodzielność działania, optymizm i zaangażowanie
-chęć do nauki związanej z budową i zasadą działania -oferowanych klientom urządzeń
-umiejętność czytania ze zrozumieniem instrukcji technicznych oferowanych urządzeń
-podstawowa znajomość obsługi komputera
-prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:

-wykształcenie techniczne kierunkowe: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, itp.
-doświadczenie podobnym stanowisku
-doświadczenie w zakresie obsługi klientów B2B
-znajomość branży klimatyzacyjnej
-wiedza techniczna z zakresu branży klimatyzacyjnej
-otwartość, entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie w pracy
- zamieszkanie we Wrocławiu lub okolicy

Oferujemy:
-umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
-stabilne i terminowe wynagrodzenie
-narzędzia do pracy - telefon komórkowy, komputer stacjonarny
-regularne podwyżki przy wzroście kwalifikacji i efektów pracy powyżej inflacji
-miłą i przyjazną atmosferę w pracy
-szkolenia podnoszące kwalifikacje

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres email: sebastian.pilarczyk@vrfpolska.pl