274
269
226

Specjalista ds. klimatyzacji

SMSKLIMA Sp. z o.o.

Łódź, Łódzkie

Ważna do: 21.01.2020 13:47

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój działu klimatyzacji, realizację prac serwisowych, a także pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z Dostawcami i Klientami firmy. Praca w terenie.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w branży budowlanej minimum 1 rok,
• doświadczenia w branży HVAC (klimatyzacja) minimum 1 rok,
• praktycznej znajomości urządzeń klimatyzacyjnych,
• umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
• znajomości obsługi komputera (MS Office),
• dokładności i sumienności przy realizacji zadań oraz odpowiedzialności za wykonywane obowiązki i powierzone mienie.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
• umiejętność czytania branżowej dokumentacji projektowej,
• znajomość podstawowych zagadnień automatyki HVAC,
• uprawnienia branżowe – w szczególności certyfikat FGAZ/UDT,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• służbowy samochód, telefon, komputer
• pracę w młodym, dynamiczny zespole na samodzielnym stanowisku,
• możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia przy referencyjnych projektach branżowych.

512 581 021