265
226
269

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Polaris Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 30.09.2018 00:00

Opis stanowiska

- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
- Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów;
- Prowadzenie negocjacji handlowych;
- Budowanie trwałych relacji biznesowych;
- Opieka nad istniejącą bazą klientów;

Wymagania

- Doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i
wentylacyjnej;
- Wykształcenie min. średnie;
- Obsługa MS Office;
- Łatwość nawiązywania kontaktów;
- Samodzielność, zdolności organizacyjne i wysoka
kultura osobista;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Prawo jazdy kat. B;
- Znajomość języków angielskiego i/lub
niemieckiego mile widziana;

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od
poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00;
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i
zaangażowania;
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o
ugruntowanej pozycji na rynku;

794945997