Opis stanowiska:
+ Reprezentowanie interesów DABROwent na rynku,
+ Współpraca z dostawcami i klientami,
+ Prowadzenie zapytań ofertowych i postępowań zakupowych w zakresie materiałów oraz produktów wentylacyjnych,
+ Koordynacja realizacji zamówień i dostaw materiałów,
+ Zarządzanie dokumentacją zakupową,
+ Monitorowanie rynku dostawców,
+ Prowadzenie negocjacji handlowych,
+ Budowanie wizerunku firmy,
+ Współpraca z magazynem.

Wymagania:
- Posiadanie wiedzy technicznej z zakresu urządzeń i produktów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych,
- Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku w dziale zamówień lub logistyki,
- Zaangażowanie oraz skrupulatność,
- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomość programów MS Office.

Mile widziane:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu: chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne,
- Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

Oferujemy:
+ Świetną atmosferę pracy w zespole,
+ Możliwość rozwoju swoich umiejętności,
+ Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
+ Atrakcyjne wynagrodzenie,
+ Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
+ Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań.