Opis stanowiska:
• projektowanie i organizacja produkcji urządzeń chłodniczych i pomp ciepła,
• przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla urządzeń,
• koordynacja wykonawstwa urządzeń i nadzór nad nim,
• współudział przy ofertowaniu i produkcji central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne w zakresie chłodnictwa.
• Znajomość zagadnień związanych z tematyką chłodnictwa, między innymi: klimatyzacja, pompy ciepła, gazy chłodnicze itp.
• Doświadczenie w firmie produkcyjnej – minimum 3-letnie.
• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku – będzie dodatkowym atutem.
• Znajomość pakietu Office.
• Znajomość programu Auto Cad.
• Dobra organizacja pracy własnej.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz indywidualnego rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: praca@climagold.com.