Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Koordynowanie prac podwykonawców oraz instalatorów
• Uczestnictwo w koordynacjach międzybranżowych na budowie
• Zapewnienie jakości i terminowości nadzorowanych prac
• Sporządzanie ofert oraz harmonogramów rzeczowo finansowych
• Raportowanie postępu prac
• Wykonywanie uruchomień systemów automatyki urządzeń HVAC

Wymagania:
Wykształcenie wyższe branżowe o specjalności automatyka/elektrotechnika
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość zasad wiedzy technicznej i standardów instalacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i słaboprądowych
• Znajomość bieżących rozwiązań technicznych w zakresie systemów automatyki, sterowania, w tym sterowników PLC
• Obsługa pakietu MS-Office oraz programu AutoCad
• Umiejętność sporządzania i czytania schematów rozdzielnic elektrycznych
• Uprawnienia SEP w zakresie E i D do 1kV
• Uprawnienia budowlane w specjalności instalacji elektrycznych będą dodatkowym atutem
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Gotowość do podróży służbowych
• Dyspozycyjność, sumienność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Oferujemy:
• Ciekawą pracę w stabilnej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju
• Szkolenia branżowe