Opis stanowiska:
Wymagane doświadczenie w aktywnym kierowaniu sprzedażą sklepu internetowego, zarządzaniu kategoriami produktów handlowca (prezentacja asortymentu, prezentacja produktu obraz/ tekst), praktyczna znajomość planowania oraz kontroli kompleksowych działań w zakresie marketingu internetowego (wsparcie sprzedaży, kampanie wizerunkowe) jak i podstawowych kanałów w marketingu internetowym, znajomość systemów sklepowych i ich struktury od strony technicznej, dobra orientacja w zakresie E-Commerce.

- Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
- Opracowywanie ofert handlowych i prezentacje,
- Obsługa zamówień wraz z logistyką,
- Doradztwo klientom,
- Prowadzenie negocjacji handlowych,
- Poszerzanie asortymentu sprzedawanych wyrobów poprzez wprowadzanie ich na sklep.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej,
Wykształcenie średnie lub wyższe,
Aktywne prawo jazdy kat. B,
Biegła obsługa komputera, internetu,
Komunikatywność, energia, zaangażowanie, konsekwencja, wytrwałość, pewność siebie,
Inicjatywa i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
Samodzielność w działaniu,
Umiejętność prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert,
Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:
Praca w bardzo dobrych warunkach, przyjazny system pracy (od poniedziałku do piątku), możliwość zdobycia nowego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.