265
226
269

Specjalista do Działu Nawilżaczy (Wrocław)

Alfaco Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 09.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Firma ALFACO POLSKA Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista do Działu Nawilżaczy.

Opis stanowiska:
- doradztwo techniczne,
- ofertowanie i dobór urządzeń,
- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji,
- identyfikacja potrzeb klientów danej grupy produktów,
- rozwijanie i wdrażanie strategii produktu,
- realizacja planów sprzedaży na danym terenie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne HVAC,
- doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej,
- znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość rynku,
- prawo jazdy kat. B,
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż,
- asertywność.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie,
- zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy,
- szkolenia w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@alfaco.pl

713400575