Opis stanowiska:
Zadania:
• Wykonywanie przeglądów klimatyzacji i wentylacji,
• Usuwanie skutków awarii urządzeń klimatyzacji i wentylacji,
• Montaż systemów klimatyzacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres:
poznan@bomax.com.pl
telefon: 61 653 09 45

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wymagania:
• Doświadczenie w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji – obsługa serwisowa systemów VRV, split, kurtyny powietrzne, centrale wentylacyjne, agregaty wody lodowej,
• Mile widziane uprawnienia elektryczne E do 1kV,
• Umiejętność obsługi systemów automatyki wentylacji i klimatyzacji,
• Umiejętność czytania rys. technicznego i schematów elektrycznych,
• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.,
• Prawo jazdy kat. B,
• Dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie dla doświadczonych pracowników, możliwość podjęcia pracy od zaraz.
• Duże możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji,
• Szkolenia pozwalające zdobyć uprawnienia,
• Po okresie próbnym umowa o pracę,
• Współpracę na długi okres czasu.