Opis stanowiska:
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Aktualnie dla naszego Klienta – dystrybutora urządzeń z branży klimatyzacji, wentylacji, techniki grzewczej i sanitarnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH

Jakie zadania Ci powierzymy?
• kompleksowy serwis instalacji sanitarnych u Klientów firmy
• diagnostyka układów chłodniczych i wentylacyjnych
• serwis i naprawa urządzeń
• dokonywanie cyklicznych przeglądów

Wymagania:
Od Kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• czynnego prawa jazdy kat.B (praca w terenie max 200 km od Krakowa)
• umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
• doświadczenia w obsłudze elektronarzędzi

Oferujemy:
Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na pełen etat
• system wynagradzania: podstawa+premia
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV!

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.