Opis stanowiska:
- Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych
bezpośredniego i agregatów skraplających,
kurtyn powietrznych;

- Serwisowanie urządzeń wentylacyjnych,
grzewczych, chłodniczych, klimatyzacji
precyzyjnej, instalacji elektrycznych;

- Montaże urządzeń i instalacji, inwentaryzacje;

- Przygotowywanie opinii technicznych;

- Doradztwo i diagnozy techniczne.

Wymagania:
- Minimum dwa lata doświadczenia na
podobnym stanowisku;

- Uprawnienia energetyczne G1 E do 1 kV, G2 E
(urządzenia wentylacji klimatyzacji i chłodnicze
o mocy powyżej 50 KW),G2 E (sprężarki o mocy
powyżej 20 KW)
- Certyfikat na F-gazy;

_ Umiejętność czytania dokumentacji
technicznej;

- Prawo jazdy kat. B;

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w
tym pakietu MS Office.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

-Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz
podnoszenia kwalifikacji;

- Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe pakiety
benefitów.

Osby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych CV na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl wraz z treścią klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."