Opis stanowiska:
• Serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i
chłodniczych, instalacji elektrycznych, kurtyn
powietrznych, central wentylacyjnych;
• Montaże nowych urządzeń i instalacji;
• Raportowanie;
• Doradztwo i diagnozy techniczne.

Wymagania:
• Uprawnienia: G1 E do 1 kV, G2 E, oraz
certyfikat na F-gazy;
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym
stanowisku;
• Znajomość schematów elektrycznych –
warunek konieczny;
• Obeznanie z dokumentacją techniczną;
• Prawo jazdy kat. B;
• Mobilność;
• Obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy:
• Umowę o pracę;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość
negocjacji;
• Pracę na jedną zmianę;
• Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Kontakt telefoniczny: 602 332 939 - od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”