Opis stanowiska:
Serwisant instalacji HVAC
Zakres obowiązków:
Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie systemów wentylacji i klimatyzacji
Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie systemów automatyki dla HVAC
Uruchomienia urządzeń i instalacji HVAC
Opracowywanie dokumentacji serwisowej

Wymagania:
Wykształcenie elektryczne lub elektromechaniczne
Wiedza z zakresu wentylacji, klimatyzacji, automatyki, elektryki
Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy pod presją czasu
Otwartość na nowinki techniczne
Umiejętność budowania relacji z klientami
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie na stanowisku min. 1 rok potwierdzone referencjami

Oferujemy:
Umowa o pracę na pełny etat
Stabilizację zawodową w dłuższej perspektywie czasu
Pracę w zgranym, młodym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia umiejętności instalacyjnych
Możliwość zdobycia uprawnień elektrycznych SEP, freonowych
Udział w szkoleniach technicznych producentów
Atrakcyjne wynagrodzenie
Brak delegacji

Oferty z CV tylko na mail: biuro(małpa)isp-klima.pl