Opis stanowiska:
- Prowadzenie konserwacji i przeglądów serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych
- Wykonywanie napraw i usuwanie usterek
- Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz powierzone mienie

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych
- Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP
- Podstawowa znajomość automatyki i instalacji elektrycznych
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
- Gotowość do podróży krajowych
- Skrupulatność, odpowiedzialność, lojalność
- Dobra organizacja pracy
- Zdolność analitycznego myślenia i terminowe wykonywanie zleceń

Oferujemy:
- Pracę na umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia
- Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność
-Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy
-Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia medycznego Luxmed

Prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@projsanit.com