Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby lub zespołu np. 2 osób na stanowisko serwisanta do firmy instalacyjnej zajmującej się wszystkimi instalacjami sanitarnymi w szczególności: wentylacja, klimatyzacja, gaz, wod-kan

Do obowiązków należało by:
- prowadzenie serwisów firmy, kontakt z klientami, dbanie o terminowość wykonywania usług
- wykonywanie konserwacji urządzeń i instalacji
- drobne prace monterskie

Wymagania:
Doświadczenie z zakresu serwisowania i konserwacji:
- klimatyzacji, central wentylacyjnych, urządzeń chłodniczych, urządzeń sanitarnych, CO i kotłowni, instalacji gazowych
- znajomość automatyki i elektryki
- usuwanie awarii klimatyzacji, wentylacji i CO
- dyspozycyjność - wyjazdy 1-5 dniowe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w postaci rysunków DWG
- Samodzielność
- język angielski mile widziany

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub stałą współpracę
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji, uczestnictwo w kursach kierunkowych w Polsce i za granicą.
- praca na technologicznie zaawansowanych urządzeniach
- stabilność zatrudnienia