265
269
226

Serwisant

SWEGON Sp. z o.o.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 30.11.2018 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• uruchomienia sprzedawanych urządzeń i systemów,
• wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,
• nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii,
• wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach.

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
• znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
• znajomość obsługi w/w urządzeń,
• znajomość automatyki układów wentylacyjno–klimatyzacyjnych,
• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• dodatkowym atutem kandydata będzie posiadanie odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu ( uprawnienia sep, freonowe ).

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w firmie z 50-letnim doświadczeniem o zasięgu europejskim,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia( pakiety medyczne, karty sportowe) oraz wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych zadań
Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: serwis.wro@swegon.pl
Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

+608075127