Opis stanowiska:
Poszukujemy dla klienta z branży wentylacji. Firmy specjalizującej się od lat w sprzedaży na rynku polskim profesjonalnych rozwiązań do wentylacji kuchni.

Zadania:
- Wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych
- Nadzór nad bieżącą eksploatacją urządzeń - usuwanie awarii
- Montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, np. centrale wentylacyjne, urządzenia kuchenne w restauracjach, urządzenia prądowe, systemy gaszenia

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne - mile widziane elektryczne
-Minimum 2 lata doświadczenia w pracach związanych z elektryką lub wentylacją
-Mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta
-Uprawnienia SEP do 1 kV
-Prawo jazdy kat. B
-Znajomość pakietu MS Office
-Znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu umożliwiającym podswawową komunikację - dodatkowy atut
-Znajomość budowy i zasad działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - dodatkowy atut
-Znajomość automatyki układów wentylacyjno-klimatyzacyjnych - dodatkowy atut
-Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
-Samodzielność w działaniu

Oferujemy:
-Zadaniowy czas pracy
-Umowa o pracę
-Prywatna opieka medyczna
-Karty sportowe
-Telefon i komputer służbowy
-Samochód do celów służbowych
-Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników