Opis stanowiska:
- czynności serwisowe automatyki i elektryki stosowanej w systemach pompowych, wentylacyjnych i innych
- konserwacja, usprawnianie pracy, regulacja urządzeń
- naprawy mechaniczne
- diagnostyka przy użyciu specjalistycznego oprogramowania
- kontakt z klientem
- prowadzenie dokumentacji serwisowej (protokoły)
- uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych
- doradztwo telefoniczne oraz mailowe

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (automatyka, mechatronika, elektrotechnika, bądź pokrewne)
- zdolności manualne
- czynne prawo jazdy kat. B
- obsługa komputera
- dyspozycyjność
- chęć uczenia się, dociekliwość
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
- mile widziane doświadczenie w naprawach urządzeń elektrycznych oraz znajomość techniki pompowej i wentylacyjnej

Oferujemy:
- ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- motywacyjny system wynagrodzenia
- miłą atmosferę pracy w przyjaznym, młodym zespole
- możliwość przyuczenia do zawodu
- częste szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego