Opis stanowiska:
•naprawy i konserwacje urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych,
•ewidencjonowanie i raportowanie stanów instalacji i urządzeń,
•naprawa i prace serwisowe w siedzibie firmy oraz w terenie,
•pomoc techniczna w zakresie konserwacji i serwisu instalacji i urządzeń

Wymagania:
•praca na podobnym stanowisku - minimum 3 lata,
•wykształcenie zawodowe kierunkowe lub techniczne kierunkowe,
•wiedza praktyczna w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń i instalacji HVAC,
•znajomość elektromechaniki, elektryki i automatyki,
•umiejętność obsługi urządzeń serwisowych i diagnostycznych,
•komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
•wysoka kultura osobista
•prawo jazdy kategorii B
•uprawnienia SEP, substancje kontrolowane będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
•stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
•przyjazne środowisko pracy w młodym i ambitnym zespole
•kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
•atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
•niezbędne narzędzia i materiały
•świadczenia dodatkowe