Opis stanowiska:
LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta Lidera w branży usług w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, oraz pomp ciepła

Samodzielny serwisant urządzeń chłodniczych
Nr ref (SER/02/15)
Zadania
• Samodzielny Serwis urządzeń chłodniczych
• Samodzielne diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie
• Montaż i uruchomienie nowych urządzeń chłodniczych
• Serwisy konserwacyjne

Wymagania:
Wymagania
• Min. 3 letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
• Mile widziane wykształcenie techniczne
• Umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania
• Umiejętność obsługi sterowników i automatyki chłodniczej
• Umiejętność montażu oraz uruchomienia nowych urządzeń chłodniczych
• Prawo jazdy kat. B
• Uprawnienia SAP do 1 kV

Oferujemy:
Oferujemy
• Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Atrakcyjne warunki pracy
• Umowa o prac

Proszę o CV na adres
e-mail legowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".