Opis stanowiska:
Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej
Opracowywanie koncepcji instalacji oraz wycen prac projektowych
Samodzielne projektowanie instalacji sanitarnych i HVAC
Inwentaryzacje istniejących instalacji i budynków
Wykonywanie obliczeń i doborów do instalacji sanitarnych i HVAC
Nadzorowanie prowadzonych projektów, komunikacja z inwestorami, branżystami, wykonawcami.

Wymagania:
Absolwent studiów technicznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania instalacji sanitarnych oraz wentylacji i klimatyzacji (Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu (min. 2 lata).
Znajomość narzędzi projektanta (oprogramowanie CAD, MS Office, oprogramowanie doborowe i kalkulacyjne)
Zdolności analityczne, otwarty umysł, elastyczność
Dyspozycyjność
Obowiązkowość, sumienność i dokładność
Umiejętności interpersonalne przydatne w kontaktach z ludźmi oraz umiejętność pracy w zespole
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Przyjazne usposobienie
Uprawnienia branżowe nie są wymagane

Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki
Mały, zgrany zespół doświadczonych inżynierów i managerów
Dynamicznie rozwijająca się firma
Przyjazna atmosfera
Własne biuro
Elastyczne podejście do czasu pracy
Możliwość rozwoju zawodowego