Opis stanowiska:
Do zadań montera klimatyzacji będzie należało:

- montaż / demontaż instalacji klimatyzacyjnych w nowych obiektach jak i obiektach już istniejących
- montaż wentylatorów, dmuchaw, nagrzewnic, łapaczy kurzu i centrali klimatyzacyjnych, czerpni i wyrzutni powietrza, zbiorniki wody, zawory regulacyjne, sprężarki, regulatory parametrów powietrza, urządzenia kontrolno-pomiarowe oraz klimatyzatory indywidualne
- wykonywanie również podłączeń instalacji wodnej, chłodniczej, grzewczej i elektrycznej oraz izolacje termiczne, akustyczne, przeciwdrganiowe i przeciwwilgociowe układów przewodowo-instalacyjnych i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wymagania:
- rok doświadczenia, potwierdzonego umową o pracę.
- forma zatrudnienia do ustalenia: samozatrudnienie, etat, dzieło, kontrakt
- wszystkie narzędzia do dyspozycji, praca maks10 godzin/5dni w tygodniu
w rejonie woj. Mazowieckiego (możliwy wyjazd maks 2 razy w roku)
- prace na galeriach (nocne) nie częściej jak 1 tydzień w miesiącu

mile widziane:

- prawo jazdy kat B
- uprawnienia SEP
- doświadczenie z klimatyzacją
- sprawdzony pomocnik
- rekomendacje od klientów (chętnie zobaczymy wykonany montaż)

Oferujemy:
- elastyczna formę zatrudnienia (działalność lub dowolna umowa)
- elastyczne godziny pracy (możliwość ustalenia prac np 3 dni w tygodniu lub popołudnia)
- możliwość szkolenia branżowego
- uważność na potrzeby rodzinne i sytuacje losowe
- wsparcie przy rozwiązywaniu kłopotów finansowych