Opis stanowiska:
Samodzielny Kierownik Robót HVAC
oraz
Samodzielny Koordynator HVAC
- Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
- Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
- Koordynacja prac na budowie
- Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
- Sporządzanie kalkulacji kosztowych
- Analiza dokumentacji technicznej
- Przygotowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie na budowie
- Ukończone studia wyższe kierunkowe
- Prawo jazdy kat.B.
- Znajomość AUTOCAD, NORMA
- Mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci i inst. Sanitarnych
- Umiejętność skoordynowania zespołu
- Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
- Komunikatywność, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
- Dużą samodzielność planowania pracy
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą.