Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Reprezentanta Handlowego należeć będzie m.in.:
- pozyskiwanie nowych Klientów (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci),
- budowanie pozytywnych, partnerskich relacji z Klientami pozyskanymi i obecnymi,
- spotkania biznesowe,
- sprzedaż oferowanych urządzeń,
- pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach,
- planowanie i realizacja działań pro-sprzedażowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, inżynieria środowiska),
- umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
- aktywne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta,
- praktyczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,
- komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra prezencja,
- zaangażowanie i inicjatywa,
- dyspozycyjność,
- umiejętność organizacji swojej pracy oraz samodyscypliny,
- łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich.
Dodatkowym atutem będzie wiedza techniczna z branży sanitarnej.

Oferujemy:
- praca w stabilnej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
- szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży,
- niezbędne narzędzia pracy.

Więcej na temat Firmy Bartosz: www.bartosz.com.pl