Opis stanowiska:
- Realizacja celów sprzedażowych dla regionu
- Budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami
- Rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców​
- Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w realizacji jego celów​
- Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy
- Pozyskiwanie nowych klientów i kontraktów oraz ich obsługa

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
- Znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją
- Znajomość rynku i branży HVAC
- Zmysł techniczny
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Dokładność i sumienność
- Pozytywne nastawienie
- Prawo jazdy kat. B
​- Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju​

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
- Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy pracę​ oraz pakiet socjalny( Multisport, ubezpieczenie grupowe)
- Dobrą atmosferę wewn​ątrz zgranego zespołu
- Stabiln​e zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Niezbędna dla wykonywanej pracy narzędzia