265
269
226

REGIONALNY KIEROWNIK SERWISU INSTALACJI CHŁODNICZYCH

DTH Selection

Szczecin, Zachodniopomorskie

Ważna do: 30.09.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach
technical sales & engineering.

Naszym klientem jest spółka z kapitałem zagranicznym będąca dostawcą kompletnych systemów chłodnictwa komercyjnego. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: województwa: zachodnio - pomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie

Opis stanowiska:

· organizacja, koordynacja i zarządzanie pracą Działu Serwisu na podległym obszarze
· zarządzanie pracą podległego Zespołu Serwisantów
· koordynacja i nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy podwykonawcze
· nadzoru nad sprzedażą umów serwisowych i napraw
· nadzoru nad przygotowaniem i przekazaniem klientom prawidłowej dokumentacji technicznej i podwykonawczej
· weryfikacja doboru części zamiennych
· raportowanie wyników prac serwisowych

Wymagania

· minimum 3 lata doświadczenia w branży urządzeń chłodniczych (doświadczenie w pracy w serwisie stanowi dodatkowy atut),
· doświadczenie w zakresie zarządzania rozproszona strukturą pracowników
· wykształcenie wyższe kierunkowe
· chęć rozwoju, zaangażowanie w realizację celów
· umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
· mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy

· konkurencyjne warunki zatrudnienia
· umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów
· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
· niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres m.wappa@dth-selection.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

530270500