Opis stanowiska:
Uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w już istniejących produktach,

Prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży, na arenie międzynarodowej,

Przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów na potrzeby Działu Sprzedaży,

Prowadzenie seminariów, udział w targach branżowych, konferencjach, spotkaniach z klientami w zakresie prezentacji produktowej,

Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów (central wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, nagrzewnic),

Przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji,

Sugerowanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań w zakresie produktów,

Przygotowywanie materiałów i prezentacji dotyczących projektów z zakresu PM.

Wymagania:
Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja) ,
Min. 3 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie doradztwa technicznego i sprzedaży w branży przemysłowej,
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, seminariów, konferencji będzie dodatkowym atutem,
Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła, chłodnictwa, hydrauliki i automatyki,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Zdolności analityczne i organizacyjne,
Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,
Systematyczność i dbałość o detale,
Gotowość do podróży służbowych,
Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej,
Udział we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach na międzynarodowym rynku,
Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Rozbudowany system kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych,
Udział w podróżach służbowych na arenie międzynarodowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia na wentylacja.com.pl na adres rekrutacja@vtsgroup.com

Nr ref.: PM_CE

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(Dz. U. nr 133 poz. 883).”