Opis stanowiska:
PRZYJMĘ ELEKTRONIKA ,ELEKTRYKA , AUTOMATYKA ,SERWISANTA KLIMATYZACJI .
Firma z długoletnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej z ugruntowaną pozycją na rynku przyjmie do pracy osobę na stanowisko SERWISANT KLIMATYZACJI z możliwością przyuczenia .
Preferowane wykształcenie i doświadczenie w zawodzie ELEKTRONIK , ELEKTRYK , AUTOMATYK bez konieczności doświadczenia w branży chłodniczej .

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY KLIMATYZACJA-CHŁODNICTWO
KONIECZNE WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE ELEKTRYK , ELEKTRONIK ,AUTOMATYK !

Wymagania:
Wymagania :
- prawo jazdy kat.B
-pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju (delegacje od pon-pt)
-komunikatywność i wysoka kultura osobista
-umiejętność samodzielnej organizacji pracy
-sumienność , dokładność i uczciwość
-umiejętność pracy w zespole
-chęć nauki , otwartość i łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy

Oferujemy:
Oferujemy :
-stabilną pracę
-umowę o pracę
-wysokie wynagrodzenie (rosnące wraz z doświadczeniem )
-pełny zakres szkoleń i przyuczeń do oferowanego stanowiska
-profesjonalne doszkalania i kursy prowadzone przez firmy zewnętrzne zakończone certyfikatem