Opis stanowiska:
realizacja celów sprzedażowych, finansowych i ilościowych w powierzonym regionie,
nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,
aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie,
przygotowywanie ofert i odpowiedzi na zapytania klientów,
negocjowanie i ustalanie warunków sprzedaży zgodnie z polityką sprzedaży Lindab,
doradztwo techniczne w zakresie wentylacji i klimatyzacji,
prezentacja oferty firmy.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne, mile widziany kierunek Inżynieria Środowiska,
doświadczenie w branży wentylacyjnej,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
umiejętność obsługi komputera (MS Office),
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne warunki pracy i płacy,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
duże możliwości rozwoju,
szkolenia, dodatkowe benefity.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@centrumklima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"