Opis stanowiska:
Firma APO S.C. działającą na rynku w branży wentylacyjnej zatrudni pracownika na stanowiska przedstawiciela handlowego.
Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:
- aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów firmy,
-budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami,
- prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
-doradztwo techniczne w dziedzinie oferowanych produktów,
-przygotowywanie ofert handlowych dla kontrahentów,
-realizacja celów sprzedażowych i ilościowych,
-raportowanie wyników.

Wymagania:
-minimum wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie w kierunku wentylacyjnym, technicznym,
-doświadczenie na podobnym stanowisku w bezpośredniej sprzedaży, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
-wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych
-umiejętność pracy w systemie zadaniowym, samodzielne planowanie czasu pracy z odpowiedzialnością za realizację postawionych celów,
-nastawienie na osiąganie wysokich wyników,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wielkości sprzedaży,
-niezbędne narzędzia pracy(samochód, telefon, laptop), (praca głównie w terenie)
-rozwój poprzez szkolenia w celu pogłębiania wiedzy na temat rynku wentylacyjnego

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres biuro@apowent.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.