Opis stanowiska:
Zakres obowiązków
• Aktywna sprzedaż rozwiązań Menerga
• Pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów Menerga
• Współpraca i zapewnienie wsparcia technicznego dla projektantów oraz biur projektowych HVAC
• Budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z klientami oraz partnerami biznesowymi firmy
• Przygotowywanie ofert handlowych i dobór produktów
• Aktywny udział w realizacji działań marketingowych zgodnie z aktualną polityką firmy
• Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo
• Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Stabilną pracę w Spółce należącej do międzynarodowej grupy
• Dobrą atmosferę pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia produktowe