Opis stanowiska:
Naszym klientem jest dostawca urządzeń klimatyzacyjnych i komponentów chłodniczych. Spółka z kapitałem zagranicznym. Poszukujemy dla nich osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Czynniki Chłodnicze)

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za sprzedaż czynników chłodniczych w obszarze woj. podkarpackiego oraz lubelskiego.
• Monitorowanie podległego rynku.
• Budowanie trwałych i długofalowych ze strategicznymi klientami.
• Wsparcie merytoryczne partnerów biznesowych.
• Współpraca z oddziałami firmy w Rzeszowie oraz Lublinie.
• Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.
• Realizacja działań marketingowych zwiększających sprzedaż.
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
• Preferowane wykształcenie wyższe.
• Umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych.
• Dobra organizacja pracy.
• Samodzielność.
• Systematyczność i odpowiedzialność.
• Prawo jazdy kat. B.
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia).
• Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres s.szulc@dth-selection.pl wraz z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).