Opis stanowiska:
Firma Otoklima s.c. zajmująca się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-pozyskiwanie klientów indywidualnych i komercyjnych w zakresie dostawy oraz kompletnego montażu i serwisu klimatyzacji
-wentylacji;
-aktywne uczestnictwo w budowaniu wizerunku i pozycji firmy na rynku;
-analiza rynku w zakresie oferowanych produktów;
-realizacji założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:
Wymagania:
-wykształcenie średnie;
- mile widziana znajomość rynku instalacyjnego, budowlanego;
- ukierunkowanie na pracę w charakterze doradcy techniczno-handlowego / handlowca;
- czynne prawo jazdy kat. B;
- komunikatywność, operatywność, kreatywność;
- umiejętność organizowania własnego czasu pracy;
- dyspozycyjność

Oferujemy:
Oferujemy:
-samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
-atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-szkolenia techniczne i handlowe,
-niezbędne narzędzia do wykonywania pracy- samochód służbowy, laptop, telefon.