274
276
226

PROJEKTNANT INSTALACJI HVAC I SANITARNYCH

MK PROJEKT OGRZEWNICTWO WENTYLACJA KLIMATYZACJA

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2018 00:00

Opis stanowiska

W zakres obowiązków projektanta wchodzi:

- opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie instalacji mechanicznych (wentylacja, wentylacja pożarowa, klimatyzacja, ogrzewanie, chłodzenie itp.) we wszystkich rodzajach budynków

- projekty od etapu Koncepcji Wielobranżowej poprzez projekty Budowlany, Przetargowy i Wykonawczy do nadzorów autorskich

-kierowanie pracą asystentów

-współpraca z innymi branżami

- uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania

Wykształcenie:
wykształcenie wyższe kierunkowe: inżynieria środowiska wentylacja klimatyzacja, ogrzewnictwo-ciepłownictwo

Umiejętności:
- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych do projektowania mile widziane, ale niekonieczne
- znajomość technik i narzędzi komputerowych wspomagających projektowanie: AutoCad, pakiet MS Office, programy branżowe (Audytor OZC, Carrier E20-II itp.)

-znajomość programu Autodesk REVIT będzie dużym atutem

-samodzielność w prowadzeniu zespołu projektowego

-znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie średnim

Doświadczenie:
preferowane min. 4 - 5 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC w budynkach użyteczności publicznej (biura, centra handlowe, kina, hotele itp.)

-mile widziane doświadczenie w sporządzaniu projektów budynków certyfikowanych w systemach LEED lub BREEAM

Inne:
prawo jazdy kat. B
osoba niepaląca ze względu na charakter pracy

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie

Przyjazną atmosferę i warunki pracy (praca w biurze na terenie Warszawy – Ochota)

Udział w ciekawych projektach

Atrakcyjne wynagrodzenie

Umowę o pracę

Możliwość rozwoju zawodowego

Elastyczne godziny pracy

Wybranym kandydatom oferujemy atrakcyjną pracę, udział w ciekawych projektach, dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym zdobywania pełnych uprawnień.

501723992