Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie projektów instalacji wentylacji pożarowej,
• Dobory techniczne urządzeń,
• Opracowanie koncepcji i dokumentacji technicznej systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła,
• Kontakty i budowanie marki produktowej w zakresie rozwiązań systemowych SMAY Sp. z o.o.,
• Udział w rozruchach i pomiarach parametrów pracy instalacji,
• Aplikacja praktyczna metod komputerowej dynamiki płynów (CFD).

Od kandydatów oczekujemy:
• Zaangażowania,
• Chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
• Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań,
• Sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Wymagania:
• Znajomość branży wentylacyjnej,
• Obsługa pakietu MS Office, AutoCAD, programy doborowe,
• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
• Minimum dwuletnie doświadczenie projektowe ,
• Absolwent inżynierii środowiska w specjalności Ogrzewnictwo-Klimatyzacja,
• Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej.

Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,
• Dodatkowe benefity (szkolenia, kursy),
• Ciekawą pracę w renomowanej firmie i możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny: Doradca Techniczno-Handlowy_kwiecień_2016 prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr. 133, poz. 883)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydata