Opis stanowiska:
Studio Klima Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijające się biuro projektowe, zatrudni Projektanta Instalacji Wentylacji i Oddymiania.

lokalizacja: Warszawa, ul. Ostrobramska 101a

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
- opracowywanie dokumentacji projektowej
- prowadzenie tematów i kontakt z Klientem
- koordynacja międzybranżowa

Wymagania:
- Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji projektowej w wymaganym zakresie
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
- Wyobraźnia przestrzenna
- Umiejętność pracy w zespole, czasem pod presją czasu
- Uczciwość i lojalność
- Znajomość norm branżowych i aktualnych WT
- Bardzo dobra znajomość programów Autocad, Ventpack, pakiet Audytor, pakiet MsOffice,
- znajomość REVIT MEP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Bardzo dobre warunki pracy
- Udział w ciekawych i rozwijających projektach (również międzynarodowych)
- Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
- Duże możliwości rozwoju zawodowego
- Możliwość zrobienia uprawnień budowlanych
- pełne szkolenie w programie Revit MEP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro(at)studioklima.pl