Opis stanowiska:
Zatrudnimy i Zainwestujemy w rozwój projektantów instalacji sanitarnych HVAC oraz wodkan, do firmy projektowej Studio Klima.
Pracujemy nad dużymi i ciekawymi projektami w których widzimy również miejsce DLA CIEBIE! Zatrudniamy około 50 osób.
Staniesz się częścią ambitnego zespołu, zmotywowanego i pełnego pasji.
Oferujemy pełne szkolenie w programie Revit MEP, super atmosferę, liczne szkolenia branżowe i duże możliwości rozwoju zawodowego.
Jedyne czego oczekujemy, to minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu inst sanitarnych i chęć zdobywania wiedzy.

lokalizacja: Warszawa, ul. Ostrobramska 101a

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
- Poczucie humoru
- Umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie, ale również chęć zdobywania wiedzy
- Znajomość norm branżowych i aktualnych WT
- Bardzo dobra znajomość programów Autocad, Ventpack, pakiet Audytor, pakiet MsOffice,
- znajomość REVIT MEP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Bardzo dobre warunki pracy
- Udział w ciekawych i rozwijających projektach (również międzynarodowych)
- Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
- Duże możliwości rozwoju zawodowego
- Możliwość zrobienia uprawnień budowlanych
- pełne szkolenie w programie Revit MEP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
biuro@studioklima.pl