Opis stanowiska:
• praca w dziale projektowym instalacji sanitarnych,
• realizacja bieżących zadań projektowych, głównie na potrzeby przem. farmaceutycznego i medycznego,
• sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych i przetargowych,
• sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich,
• koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
• nadzór autorski nad realizacją projektów.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne o specjalności inżynieria sanitarna,
• doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych dla inwestycji sektora przemysłowego i budynków biurowych - min. 2 lata,
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
• b. dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office,
• obsługa programów wspomagających projektowanie: Ventpack, CadVent, Mech-Q, Audytor, będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
• aktualne prawo jazdy kategorii B,
• dyspozycyjność, samodzielność,
• dokładność, rzetelność i terminowość,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej i medycznej.

Oferujemy:
• pracę w młodym, zgranym zespole,
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
• udział w realizacji ciekawych projektów związanych m.in. z przemysłem farmaceutycznym,
• możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy.