274
276

Projektant Instalacji Sanitarnych - Building Services Engineer

Couch Perry & Wilkes

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 12.04.2016 00:00

Opis stanowiska

Jedna z największych firm projektowo-consultingowych w UK (ponad 200 inżynierów) poszukuje utalentowanych i entuzjastycznych projektantów instalacji sanitarnych przy realizacji innowacyjnych projektów w UK i w Polsce. Firma z 40-letnią historią, której pasją jest kreowanie budynków w duchu ekorozwoju, posiada ekspertyzę techniczną w zakresie instalacji sanitarnych, elektrycznych, BREEAM, Passiv Haus. Głównymi sektorami działalności firmy są projekty realizowane dla szpitalnictwa, szkolnictwa wyższego i podstawowego, biurowce, laboratoria, fabryki, sektor motoryzacyjny, centra handlowe oraz wszelkiego rodzaju budynki użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków:-
- Koncepcja i projektowanie instalacji sanitarnych (instalacje: wentylacyjne, klimatyzacyjne, chłodnicze, grzewcze, wodno-kanalizacyjne, gazowe) z uwzględnieniem zakładanych terminów oraz przyjętego harmonogramu prac,
- Projektowanie zgodnie z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu,
- Doradztwo techniczne na potrzeby klientów,

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo,
- Doświadczenie branżowe ww. instalacji min. 2-3 lata (jako projektant lub asystent projektanta),
- Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego (ale nie jest to konieczne),
- Biegła znajomość obsługi programu AutoCAD (mile widziana znajomość programu REVIT, ale nie jest to konieczne),
- Znajomość innych programów wspierających projektowanie,
- Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- Gotowość pracy poza granicami kraju,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Kreatywność, samodzielność, sumienność,
- Zaangażowanie w wykonywaniu zleconych prac projektowych,
- Dyspozycyjność i elastyczność w zakresie czasu pracy,
- Otwartość i zaangażowanie z pasją do projektowania instalacji sanitarncyh ,
- Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- Oferujemy pracę stałą na pełnym etacie z możliwością realizacji swoich ambicji i rozwoju zawodowego,
- Dla odpowiednich kandytów, firma oferuje adekwatne przeszkolenie w biurach zlokalizowanych w UK, z opcją wyboru pozostania w UK bądź powrotu do biura w Polsce zlokalizowanego we Wroclawiu,
- Możliwość pracy przy inwestycjach na rynku zagranicznym i polskim, dająca możliwości rozwoju i samorealizacji przy kompleksowych projektach,
- Intensywny trening wdrożeniowy w UK z opłaconym zakwaterowniem w celu zapoznania się z Brytyjskimi normami, standardami firmy i oprogramowaniem (Revit, IES VE etc.)
- Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia)

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, zachęcam do wysłania CV w języku angielskim pod niżej zamieszczony adres: greg.zieba@cpwp.com

00441223 370 112