Opis stanowiska:
• Projektowanie instalacji sanitarnych (instalacje: wodno – kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz chłodnicze) na potrzeby zleceń prowadzonych przez firmę (głównie obiekty komercyjne: biurowce, centra handlowe; budynki mieszkaniowe) z uwzględnieniem zakładanych terminów oraz przyjętego harmonogramu prac.
• Pilnowanie zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu.

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (jako projektant lub asystent projektanta).
• Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Word, Excel), Audytor H2O, Audytor OZC, Audytor CO.
• Zaangażowanie w wykonywanie zleconych prac projektowych.
• Współodpowiedzialność za realizację projektów w ustalonych terminach.
• Kreatywność.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Dyspozycyjność, elastyczność w zakresie czasu pracy, możliwość pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Wszelkie narzędzia pracy.
• Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie.
• Udział w ciekawych projektach inżynieryjnych.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl