Opis stanowiska:
Naszym klientem jest uznana pracownia projektowa. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji Sanitarnych
(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:
- Projektowanie instalacji sanitarnych (instalacje: wodno-kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz chłodnicze) na potrzeby zleceń prowadzonych przez firmę (głównie obiekty komercyjne: biurowce, centra handlowe; budynki mieszkaniowe) z uwzględnieniem zakładanych terminów oraz przyjętego harmonogramu prac.
- Pilnowanie zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu.

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (jako projektant lub asystent projektanta).
- Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Word, Excel), Audytor H2O, Audytor OZC, Audytor CO.
- Zaangażowanie w wykonywanie zleconych prac projektowych.
- Współodpowiedzialność za realizację projektów w ustalonych terminach.
- Kreatywność.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dyspozycyjność, elastyczność w zakresie czasu pracy, możliwość pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie.
- Możliwość udziału w ciekawych projektach inżynieryjnych w obszarze instalacji sanitarnych.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl i wzięcia udziału w rekrutacji.